Kerületünk

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzatának honlapja
  |  
A+   A-
  |     |  
január 28. kedd, Károly, Karola

TUDATOS KEDDEK I Urban city planning - Fenntartható várostervezés

Újbuda Önkormányzata a tudatosság jegyében új programsorozatot indított, melynek harmadik alkalmára 2024. november 19-én 18.00-20.00 között kerül sor a B29 Ifjúsági Közösségi Térben. A workshop során a fenntartható várostervezés megoldási lehetőségeit keressük közösen.

Terek, amiket mindenki használ - még se tudjuk hogyan születnek? Mire jó a köztér és hogyan lehet bevonni a tervezés folyamatába másokat, Téged?

Mennyire megvalósíthatóak az ötletek és hogyan lehet igényre szabni olyan köztereket amiket egy városban akár több tízezren is használnak naponta?

Ezeket a kérdéseket fogjuk körbejárni a nem formális tanulás módszertanával a workshopon.

Hozd az ötleteid, a nyitottságod és a kíváncsiságod!

 

A ‘TUDATOS KEDDEK’ programsorozat keretében kéthetente olyan változatos témákban merülhetsz el a B29 Ifjúsági Közösségi Térben, amik megkerülhetetlen kérdéseket vetnek fel életmódunkra, környezetünkre és élhető jövőnkre nézve.

 

A workshopok alatt interaktív folyamatokon keresztül tanulhatsz a témáról, magadról és a többi résztvevőről. Ezek a műhelymunkák - módszertanilag - sokat építenek a Te tapasztalatodra, előzetes tudásodra, és szükséges lesz az aktív részvételed is, hiszen egymástól tudunk a legtöbbet tanulni.

 

Következő alkalom: 2024. november 19. 18.00-20.00

Téma: Urban city planning - Fenntartható várostervezés

 

A workshopra elsődlegesen a 16-30 éves korosztály tagjait várjuk.

 

A program INGYENES, azonban a férőhelyek korlátozott számából (max. 20 fő) adódóan regisztrációhoz kötött: https://forms.office.com/e/mYD5iv0NDr

 

Facebook esemény: https://fb.me/e/5J2CIfVwR

  

 Urban city planning - Fenntartható várostervezés

  

Szervező: Újbuda Önkormányzata - B29 Ifjúsági Közösségi Tér

  

Együttműködő partnerünk: ReCreativity - egy budapesti társadalmi vállalkozás, mely programjai során élmény alapú módszerekkel támogatja a résztvevőket abban, hogy új tudást sajátítsanak el és fejlesszék készségeiket, hogy hosszú távon tudatosabb döntéseket tudjanak hozni magukkal, és a környezetükkel kapcsolatban.