Az évben az utolsó alkotókör, gyertek, érezzétek jól magatokat!
Jó hangulatú, közös tevékenykedésre invitálunk benneteket a B29 Ifjúsági Közösségi Térbe. Elsősorban horgolni fogunk, de mindig várjuk az új technikákat, gondolatokat.
Hozzatok saját ötleteket, projekteket, eszegessünk-iszogassunk picit, beszélgessünk miközben dolgozunk!
Erre az eseményre kérjük, ne felejtsétek el a horgolótűt, fonalat, vagy, ha mást csináltok, ahhoz alapanyagot hozni, de azért mi is készülünk valamennyivel.
Persze, ha még csak ismerkedtek a horgolással, akkor is jöhettek, segítünk az alapok elsajátításában. Ha még sok segítségre van igényetek, jelezzétek üzenetben, hogy tudjunk készülni.
Jelezzetek vissza a Facebook eseménynél, hogy lássuk, hányan leszünk!
Négytől hétig leszünk ott, nincs szigorú jelenlét, érkezzetek és induljatok, amikor tudtok és jólesik.